Переваги затиральних машин HYUNDAI

Компанія HYUNDAI POWER PRODUCTS запустила виробництво лінійки високоефективних будівельних машин. Серед них кращі пристрої для затирання бетону, що застосовуються під час будівництва промислових і житлових приміщень. Затирольні машини HYUNDAI покликані механізувати трудомісткий процес чорнового або завершального шліфування бетонних підлог. Вручну можна зачистити лише малі ділянки, а на великих майданчиках доцільно використовувати механізованого помічника.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Шліфувально затирочна машина складається з таких вузлів:

  • Міцна округла рама з рукояткою. Рама надійно захищає обертаючий вузол від зіткнення з будь-якими перешкодами. Рукоятка Довга, ергономічна, елементи управління розташовані в комфортній доступності для оператора.
  • Двигун може бути електричним, бензиновим, дизельним. Електродвигунами обладнають техніку для застосування всередині приміщень. Вони не виділяють шкідливі вихлопи, функціонують тихо, тому безпечні і комфортні. Але їх мінус в прив’язці до точки електроживлення, а діапазон пересування обмежений електропроводом. Бензиновий вертоліт – найпоширеніший варіант серед усіх запропонованих. Він потужний, витривалий та продуктивний. Готовий до тривалих навантажень. Рекомендується до застосування на відкритому повітрі або добре вентильованих виробничих об’єктах. Дизельними моторами оснащують самохідні агрегати, які призначені для масштабних робіт.
  • Робоча насадка – це може бути диск для загладжування бетонної поверхні або лопаті для чистової зачистки і вирівнювання. Диск обертається повільно, а лопаті швидко, що дозволяє їм ефективно справлятися з конкретними завданнями.

Конструкція дуже проста, зрозуміла. Для початку роботи з нею немає необхідності проходити спеціальну підготовку.

5 головних технічних характеристик для правильного вибору:

  • Тип двигуна – вибираючи відповідну модель, враховуйте обсяг і умови роботи. Електрична затирочна машина по бетону є оптимальним варіантом для використання в закритих приміщеннях. Хочете працювати з нею в місцях, де немає електрики? Тоді доведеться придбати генератор. Бензинові пристрої ефективні на великих ділянках, готові до інтенсивних тривалих навантажень;
  • Швидкість обертання ротора – показує якість зачистки і час виконання завдання. Чим вище обороти, тим вище продуктивність;
  • Кількість роторів – бувають одно – і двохроторні агрегати. Однороторний затирочний апарат для напівсухої стяжки є найпоширенішим помічником на будмайданчиках. Двома роторами комплектують самохідну дизельну техніку;
  • Діаметр насадки – мінімальний 300 мм, максимальний 1200 мм. Діаметр говорить про площу захоплення, залежить від потужності встановленого двигуна. Чим сильніше агрегат, тим більше ротор він здатний крутити;
  • Нахил лопатей – важлива опція при обробці нерівного бетонного покриття. Щоб лопаті не врізалися в бетон, їх піднімають, але на етапі фінішної затірки встановлюють горизонтально.

Якщо Ви хочете купити затиральну машину HYUNDAI HPT 100 у офіційного дистриб’ютора техніки ТМ HYUNDAI? Тоді ласкаво просимо в офіційний інтернет – магазин HYUNDAI POWER. Ми є офіційним постачальником південнокорейського бренду, забезпечуємо складський запас продукції і доставку замовлень в будь-який населений пункт або місто України. Якщо вас цікавить наявність певної моделі, актуальна ціна або є інші питання, телефонуйте нам за номерами телефонів, запропонованим на сайті.