Які бувають різновиди газонокосарок

Різновиди газонокосарок

З кожним роком зростає число садівників, охочих замінити набили оскому грядки з петрушкою на приємний оці і тілу акуратний зелений газон. Але виростити класичну англійську травичку це ще півбіди, куди більше турбот вимагає подальший догляд, а зокрема – стрижка трави, яка вкрай важлива для утворення щільного і красивого трав’яного покриву. І якщо раніше домогтися правильної і рівномірної довжини газонної трави на всій ділянці було практично неможливо, то тепер, з розвитком сучасних технологій їх зростаючою доступністю, з цим завданням з легкістю впорається навіть найзапекліший ледар, головне, що б він був озброєний відповідною технікою.

Механічні газонокосарки

Колись це був єдиний можливий вид газонокосарок, але в наші дні це скоріше вимираючий вид-більшість продаються в магазинах машин оснащені двигуном. Однак, механічні газонокосарки мають ряд досить серйозних переваг для робіт на невеликій ділянці:

  • мінімізують помилки при стрижці,
  • практично безшумні,
  • не потребують пальному.

Високоякісні циліндричні косарки видають найкращий результат з усіх існуючих на сьогоднішній день косарок. Але не обходиться і без недоліків: штовхати механічну газонокосарку, часом, завдання не найпростіше, особливо якщо під ногами волога або занадто висока трава.

Електричні газонокосарки

Сім з десяти, що продаються сьогодні газонокосарок працюють від електромережі. Це найбільш популярний вид косарок на сьогоднішній день, причиною тому є поява сучасних легких моделей, таких як Hyundai LE 3210 малої потужності 1,1 кВт для невеликих ділянок, Hyundai LE 4210 потужністю 1,8 кВт для середніх ділянок та Hyundai LE 4600S з самохідним приводом на колеса. Такі машини порівняно дешеві і ідеально підходять для стандартного, невеликого газону. У порівняння з бензиновими моделями вони набагато менш галасливі, і більш прості в освоєнні і використанні. Однак наявність кабелю, довжина, якого становить, зазвичай, 40-60 м, сильно обмежує їх мобільність, тому при роботі на великих площах рекомендується дивитися в бік бензинових аналогів.

Бензинові газонокосарки

Такі косарки, як правило, важче і дорожче своїх акумуляторних побратимів, мають таку ж ширину захвату, але мають серйозну перевагу у вигляді повної незалежності від електричної мережі, що позбавляє від необхідності возитися з кабелем і страху пошкодити його.

Акумуляторні газонокосарки

Колись, така газонокосарка була у кожного третього Європейського садівника – легка і безшумна, як електрична, але, так само як і бензинова, позбавлена дратівливого кабелю, якого вічно не вистачає. Однак зараз – це один з рідкісних видів – їх випускає обмежена кількість виробників, і знайти їх у продажу непросто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *