Бензинові віброплити HYUNDAI

Віброплити HYUNDAI – будівельне обладнання, призначене для ущільнення різних грунтових структур, усунення повітряних ям в глибинних шарах, вирівнювання поверхонь. Цей пристрій використовується для трамбування відсипів, незв’язних або малозв’язних будматеріалів. Воно відмінно ущільнює грунт, щебінь, пісок, суглинки, асфальт, бетонне покриття, тротуарну плитку.

Види віброущільнювачів:

 1. За типом приводу:
 • Бензиновий;
 • Дизельний;
 • Електричний.

Техніка, оснащена дизельними і бензиновими двигунами, найпотужніша, продуктивна. Її безсумнівний плюс – автономність, відсутність прив’язки до точки електроживлення. Вона відрізняється великою вагою і високою силою вібраційного впливу. Не підходить для внутрішніх робіт.

Електричні вібромашини – кращі помічники для ущільнення плиткового покриття, а також виконання різних завдань всередині приміщення. Електродвигун не виробляє шкідливі вихлопи, дозволяє безпечно працювати в закритому просторі. Мінус експлуатації електричної машини для ущільнення грунту – обмежена електрокабелем площа пересування.

 1. По технічному пристрою:
 • Реверсивні;
 • Прямохідні.

Віброплити з функцією реверсу пересуваються не тільки вперед, але і назад, тому вони найзручніші для роботи в місцях з вузьким або обмеженим простором. Використовуються для трамбування канав, тунелів. До реверсних віброплит відноситься модель HYUNDAI HPC 450R.

Нереверсивні моделі HYUNDAI HPC 400W та HYUNDAI HPC 450W рухаються в одному напрямку. Щоб їх повернути, потрібно задіяти невелику фізичну силу. Продуктивні на великих майданчиках.

ОСОБЛИВОСТІ ВІБУЩІЛЬНЮВАЧІВ HYUNDAI

Компанія випускає кращі бензинові віброплити для обробки малих і великих ділянок. Вони стануть в нагоді в дрібному або капітальному ремонті доріг, закладці фундаменту, облаштуванні ландшафтів, прокладці комунікацій та іншого. Техніка бренду відповідає європейським вимогам і стандартам до безпеки експлуатації, тому обладнана необхідними засобами захисту. Віброущільнювачі мають двигуни з високим коефіцієнтом корисної дії, виробляють знижений рівень викидів. Це високотехнологічні пристрої для легкого, якісного, оперативного трамбування без нанесення шкоди людині, а також навколишньому середовищу.

Пристрій віброплити складається з таких вузлів: рама, механізми приводу і вібрації, велика підошва. Конструкція ергономічна, виготовлена з високоякісних, довговічних матеріалів. Зрозуміла панель управління і транспортувальні колеса значно спрощують експлуатацію.

Рекомендації щодо вибору та застосування віброущільнювальної машини

На які характеристики слід звертати увагу, вибираючи відповідну модель:

 • Потужність;
 • Частота вібрацій;
 • Глибина ущільнення;
 • Вага;
 • Матеріал підошви.

При трамбуванні суглинків або глини стане в нагоді зрощувальний бачок. Змочування ущільнюючої підошви, запобігає налипання на неї грунту. Ущільнюючи пісок, доцільно окропити його водою, щоб запобігти запиленню робочого майданчика.

Трамбувати щебінь і гравій розумно малими шарами в кілька ходок. Ущільнювати вапняний щебінь потрібно машинами вагою від 150 кг. агрегати вагою до 100 кг призначені для ущільнення будівельних матеріалів максимальною фракцією 20 мм.

Плануєте працювати з тротуарною плиткою? Використовуйте спеціальні накладки на підставу. Вони можуть бути двох видів:

 • гумові – коштують недорого, служать недовго, залишають чорні сліди;
 • поліуретанові: вартість дорожче, довговічні, не забруднюють оброблювану поверхню.

Бажаєте купити віброущільнювач бетону HYUNDAI у офіційного представника даного бренду? Тоді ласкаво просимо в наш інтернет-магазин. Ми є офіційним постачальником продукції південнокорейського бренду HYUNDAI, забезпечуємо складський запас і поставки по всій Україні.