Генератор і зварювальний апарат HYUNDAI

ГЕНЕРАТОР І ЗВАРЮВАЛЬНИЙ АПАРАТ – УНІКАЛЬНА РОЗРОБКА HYUNDAI

Електростанції для зварювальних робіт є не просто необхідним обладнанням на будівельному майданчику, це виключно надійний апарат в умовах повної відсутності централізованого енергопостачання. Досить широке коло, де апарат зможе продемонструвати свої можливості, в гаражному кооперативі, на заміській ділянці і вже, звичайно, на виробництві та будівництві.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Зварювальний генератор HYUNDAI є комбінацією зі звичайної електростанції і зварювального апарату. Як генератор він здатний обслуговувати кілька побутових приладів та інструментів в господарстві, де відсутня стаціонарна проводка. Як зварювальний апарат необхідний для проведення робіт на малих і середніх токах. Мобільне обладнання трансформує механічну енергію в електричну, а подвійний перетворювач забезпечує мінімальне відхилення вихідної напруги, яке необхідно для проведення зварювальних робіт.

Кожне із завдань виконується окремо. Тому для безпеки користувача і запобігання аварійного виходу з ладу, на панелі управління оператора зварювальної електростанції знаходиться спеціальний тумблер, який перемикає режими генератора.

Власник заправляє паливний бак, заливає масло і агрегат готовий до роботи, на відміну від підготовки до роботи звичайного генератора і підключення до нього зварювального апарату. Скорочення часу на обслуговування і підключення забезпечує необхідну свободу дій і додатковий комфорт.

Робочий діапазон струму становить від 50 до 210 А. Зварювальник може працювати з електродами різної товщини від мінімальної до 4 мм. Професійний щітковий альтернатор розрахований на 22 годинний період роботи, зі зменшенням навантаження безперервна робота апарату збільшується. Індикатор, встановлений на паливному баку, допомагає контролювати витрату палива. Датчик від низького рівня масла сповістить про досягнення мінімально можливого рівня мастильного матеріалу. Багатофункціональний LED дисплей відображає поточні значення напруги і вихідного струму. Мідні обмотки альтернатора продовжують термін активної експлуатації агрегату. Зварювальний генератор зі 100% мідними обмотками менше нагрівається при збільшенні навантаження, має стійкість до коротких замикань. Плюс, охолодження відбувається набагато швидше і інтенсивніше.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ – ГОЛОВНИЙ КОЗИР

Функціональні можливості генератора електрики досить високі, що, безумовно, відзначають фахівці і новачки в зварювальній справі. Звичайні генератори в більшості випадків не здатні надати необхідні умови для проведення якісних зварювальних робіт, особливо при низьких температурах повітря. Причому зварювальні апарати також різні за своїми можливостями і можуть погано поєднуватися з можливостями окремих електростанцій. Таких недоліків не спостерігається в зварювальному генераторі. Він здатний забезпечити високу якість виконання операцій і роботу з будь-якими видами сталі при будь-якому температурному режимі.

Автономний зварювальний генератор досить мобільний, легко транспортується. Кілька захисних функцій забезпечують безперебійну роботу обладнання. Автоматичне регулювання напруги і можливість плавної корекції вихідного струму сприяють безпеці і високої продуктивності.

БЕНЗИНОВИЙ АБО ДИЗЕЛЬНИЙ МОТОР НА ВИБІР

Бензинові або дизельні зварювальні генератори HYUNDAI мають відмінність не тільки в типі палива і його різної вартості, вони відрізняються своїми можливостями і особливостями експлуатації. Так, бензинова установка для зварювання має невеликий рівень шуму і неодмінний захист від низького рівня масла в картері. Об’ємний бензобак оснащений спеціальним індикатором. Демпферні подушки гасять вібраційні коливання і запобігають їх поширення по робочому майданчику. Дизельний зварювальний генератор здатний витримувати великі навантаження, він має незмірно більший робочий ресурс, здатний працювати в різних кліматичних зонах.

Корейський виробник HYUNDAI надає високоякісні апарати з широкою сферою застосування. Їх демократична вартість підійде для більшості споживачів із середнім рівнем достатку. Розширена мережа клієнтських центрів і професійні фахівці допоможуть оперативно вирішити всі виникаючі питання обслуговування та експлуатації.

Модель

HYW 210AC

DHYW 210AC

Генератор

Тип

Бензиновий

Дизельний

Частота (Гц)

50

Номінальна напруга (В)/Номінальна сила змінного струму (А)

230

230

Максимальна вихідна потужність (кВт)

5,0

5,0

Номінальна вихідна потужність (кВт)

4,5

4,5

Коефіцієнт потужності

1

Номінальна напруга (В) / Номінальна сила постійного струму

12

12

Дисплей

LED4

LED4

Захист від перевантажень при підключенні навантаження постійного струму 12 В

Неплавкий автоматичний запобіжник

Розетки генератора

1х16 А (220В), 12В

1х16 А (220В), 12В

Рівень шуму на віддаленні 7м (дБА)

68

68

Двигун

Двиун

IC420

D480

Тип двигуна

Одноциліндровий, 4-х тактний, повітряного охолодження, верхньоклапанний

Об’єм (см3)

420

474

Максимальна потужність двигуна, к.с./об/хв

15/5000

10/5500

Тип палива

Неетилований бензин АІ-92

Дизельне паливо

Ємність паливного бака (л)

25

12,5

Час безперервної роботи (при розрахунковій потужності) (г)

14

14

Ємність масляного картера (л)

1,1

1,1

Стартер

Ручний / електро

Генератор в зборі

Д/Ш/В (мм)

745х665х545

825х650х560

Вага нетто (кг)

109

138