Бензинові та електричні коси HYUNDAI

КОСИ ДЛЯ ТРАВИ HYUNDAI – ФУНКЦІОНАЛЬНІ І ПРАКТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ

Техніка для стрижки газону є незамінним атрибутом для приведення в належний вигляд, як паркової зони, так і невеликої ділянки біля будинку. У безлічі людей стрижка газону асоціюється зі звичайною газонокосаркою, але за своїми габаритами, вона часто не в змозі підстригти траву у важкодоступних місцях: між деревами, під лавками, біля чагарників, близько бордюрів і доріжок. В цьому випадку краще застосовувати коси для трави HYUNDAI бензинові та електричні. Мотокоси від південнокорейського виробника HYUNDAI мають високий показник потужності і без зусиль дістають в найдальші кути ділянки, з легкістю позначаючи рівні і акуратні краї клумб і садових доріжок.

На сьогоднішній час нарівні з бензиновими косами величезною популярністю у покупців України користуються легкі і порівняно недорогі тримери HYUNDAI, оснащені електричним двигуном. Дана техніка для косіння трави незамінна для догляду за садом, присадибною територією і парковою зоною, але тільки в тому випадку, якщо електрична розетка знаходиться недалеко, а параметри стаціонарної електричної мережі дозволяють працювати з електроінструментами.

І бензинові мотокоси HYUNDAI і електричні тримери відмінно підходять для максимально акуратного підрізування трави на нерівних і невеликих площах.

БЕНЗИНОВІ КОСИ ДЛЯ ТРАВИ HYUNDAI

Найвідоміша Південнокорейська торгова марка виготовляє безліч моделей бензокос, які в основному відрізняються лише потужністю двигунів. Встановлені на них двотактні заводські мотори HYUNDAI мають різну вихідну потужність від 1 к.с. до 1,9 к.с.

Бензокоси HYUNDAI є універсальними інструментами, оскільки ріжуча система у них змінна – капронову струну можна легко замінити на ніж і зрізати не тільки траву, а й жорсткі чагарники, а при установці диска – навіть спилювати нетовсті молоді дерева, які виросли не в потрібному місці. Застосовуючи мотокоси на своїй ділянці, Ви отримуєте розширений спектр можливостей:

 • робота з різними заростями (висока або мокра трава, чагарники, пагони дерев, жорсткі бур’яни);
 • підтримка в порядку ділянки з будь-яким ландшафтом: з посадженими деревами, клумбами, доріжками, вузькими місцями, нерівностями рельєфу;
 • робота під дощем (Бензиновий двигун добре захищений від попадання вологи);
 • застосування різних насадок (котушка з волосінню, трилопатевий ніж, гострий ріжучий диск);
 • автономність роботи, тобто переміщення без обмеження по відстані.

Бензинові коси, що володіють потужністю 1 к.с. мають підвищену продуктивність в порівнянні з більшістю акумуляторних і електричних моделей. Вони порівняно неважкі, а потужність двигуна дозволяє встановити ніж. Даний вид коси для трави відмінно підходить для роботи на дачній ділянці, як основне знаряддя по боротьбі з бур’янами.

Техніка для догляду за газоном HYUNDAI, представлена бензиновими косами, часто застосовується не тільки в домашньому господарстві, а й для благоустрою дворів, міських парків і газонів. В основному це мотокоси, що мають велику потужність (наприклад, 1,9 к.с.). Такі моделі здатні до підвищеного навантаження і більш тривалої експлуатації.

Особливості бензинових кіс Хюндай

Покупці, які вирішили купити мотокосу HYUNDAI, отримують якісні, довговічні і універсальні в роботі інструменти. У них висока продуктивність при обробці чималих територій з горбистим або рівним рельєфом і забезпечення повної свободи переміщення.

Основні особливості та переваги бензинових тримерів Hyundai:

 • Двотактний мотор, який має нікосилове покриття циліндра, професійну поршневу групу і різну, потужність в залежності від модельного ряду Хюндай. У двигунів збільшений моторесурс, в оснащенні японський карбюратор Walbro, поршні з двома кільцями. Наявність праймера і системи, що знижує опір шнура стартера, забезпечує легкий запуск при будь-яких обставинах.
 • Система по гасінню вібрації дає можливість працювати тривало, не маючи навантаження на руки користувача.
 • Прогумована ергономічна рукоятка володіє двома точками хвата, що сприяють зручному косіння.
 • Транспортування і зберігання коси для трави здійснюється легко завдяки розбірному валу.
 • Захисний кожух оберігає ноги користувача від викидається трави, дає можливість коригувати подачу струни на необхідну довжину.
 • Косильна головка має напівавтоматичну подачу струни, яка висуває її без зупинки двигуна.
 • Можливість зміни ріжучої гарнітури.
 • Конструкція збалансована, ранцева система ременів добре розподіляє навантаження на плечі, грудну клітку, спину і обидві руки.
 • Редуктор, що знижує рівень шуму.

ЕЛЕКТРИЧНІ КОСИ ДЛЯ ТРАВИ HYUNDAI

Ціна мотокос HYUNDAI з електричним двигуном – набагато нижче, ніж бензинових. Садовий електричний тример HYUNDAI високої якості не стане дуже дорогою покупкою, а підтримати порядок на невеликій ділянці зможе не гірше газонокосарки.

До переваг даної техніки можна віднести:

 • Електродвигун HYUNDAI, що має захист від перегріву, низьку вібрацію і шумовий рівень, збільшений ресурс експлуатації і високу потужність.
 • Блокування роботи електронного блоку управління при сильному нагріванні – спрацьовує система термозахисту.
 • Прогумована ергономічна рукоятка, що забезпечує більш комфортну роботу.
 • Немає необхідності зупиняти двигун, щоб висунути струну.
 • Захист ніг користувача від скошеної трави і коригування подачі струни на необхідну довжину, завдяки захисному кожуху.
 • Ремінь через плече дозволяє розподілити навантаження між спиною користувача і обома руками.
 • Фіксація подовжувача сприяє безпечній експлуатації і запобігає пошкодження і обриви кабелю, оскільки силовий провід не плутається під ногами.
 • Невелика вага – інструмент настільки легкий, що з ним без проблем працюють жінки і літні люди.
 • Обробка у важкодоступних місцях – у дерев, кущів, біля паркану;
 • Економія витрат на дороге паливо.

Електрокоси, двигун у яких розташований у верхній частині, легше впораються з жорсткою травою і молодими порослями чагарників. Компанія Хюндай приділяє увагу, тому, щоб користувачам не потрібно було купувати додаткові витратні матеріали, крім струни, завдяки цьому витрати на тример невеликі.

ЯК ОБРАТИ КОСУ ДЛЯ ТРАВИ HYUNDAI?

Практично кожному користувачеві, хочеться вибрати модель недорогу за ціною і відповідну по потужності, в залежності від потреби. Всі моделі пропоновані компанією HYUNDAI є зручними у використанні, а косильні садові інструменти з більшою потужністю дають можливість використовувати крім струни і високоміцний ніж. Чим дешевше і легше мотокоса, тим нижче у неї продуктивність.

Вартість коси для трави залежить в основному від потужності двигуна конкретної моделі. Крім потужності, варто звернути увагу ще на опції для зручності роботи:

 • У модельному ряду бензинових кіс Хюндай представлена техніка з розбірною і цілісною алюмінієвою штангою. Розбірний тип дозволяє без зусиль здійснювати транспортування інструменту в багажнику авто.
 • Висота рукояток легко регулюється, тому можна налаштувати інструмент під особисті вимоги, що дозволить комфортно працювати.
 • Коси для трави HYUNDAI оснащуються рукоятками двох типів: D-подібної і U-подібної, або велосипедної. D-подібна рукоятка добре знижує вібрацію, її можна зручно обхопити рукою. Велосипедна рукоятка вважається більш комфортною, особливо для моделей з підвищеною потужністю двигуна. Її можна міцно утримувати обома руками, що сприяє рівномірній стрижці трави і хорошій швидкості роботи.

Якщо ви цінуєте функціональність і практичність, то придбання мотокоси HYUNDAI з бензиновим або електричним двигуном стане вигідним інвестуванням.