Переваги електричних тримерів HYUNDAI

ЕЛЕКТРИЧНІ ТРИМЕРИ HYUNDAI – НАДІЙНА ДОПОМОГА ГОСПОДАРЮ

Доглядати за зеленим ландшафтом набагато простіше, якщо в арсеналі помічників садівника є спеціалізована техніка, така як газонокосарки, бензомотокососи, тримери. Вони зроблені прискорювати і полегшувати багато роботи, пов’язані з облаштуванням зелених зон відпочинку, галявин, газонів, прибудинкової території. З їх допомогою можна оперативно і акуратно скосити траву або вирівняти газонну поверхню.

Компанія Хюндай пропонує широкий вибір садової техніки для застосування в домашньому і комунальному господарстві. Кожен виріб – унікальна конструкція з високими функціональними можливостями. При цьому продукція бренду є доступною для більшості зацікавлених покупців.

Вибір відповідного варіанту механізованого помічника залежить від площі обробки і спектру маніпуляцій, які планується виконувати. Якщо Ви зайшли в цей розділ, значить, вам потрібен компактний, але функціональний ручний інструмент для викосу рослинності. Купити триммер HYUNDAI для газону буде кращим рішенням.

КОНСТРУКЦІЯ ТА ФУНКЦІЇ ЕЛЕКТРОКОСИ

Це електричний інструмент для покосу трави різної висоти і загущеності. Допомагає доглядати за газонами, зеленими зонами відпочинку, прибудинковою територією, садами, квітниками. Підходить для обробки важкодоступних ділянок, наприклад, біля парканів, навколо клумб.

Електротріммер складається з таких вузлів:

 1. Штанга. Може бути розбірною і нерозбірною. Перший варіант набагато практичніше, оскільки спрощує експлуатацію, транспортування і зберігання конструкції, дозволяє підлаштовувати її під свій зріст.
 2. Приводний вал. Знаходиться всередині штанги. Виготовлений зі сталі. Також буває розбірним, тоді його частини з’єднані шарикопідшипниками.
 3. Електричний двигун. Розташований у верхній частині коси, що запобігає засміченню пилом, дрібними частинками рослин, потрапляння вологи, а також забезпечує безперервну вентиляцію.
 4. Тримач і додаткова рукоятка. Ці елементи виконані з урахуванням всіх вимог ергономіки. На них в комфортній доступності розташовані кнопки і важелі управління.
 5. Ріжучий елемент. Якщо потрібно косити молоду траву, вибирайте модель, укомплектовану котушкою зі струною. Для жорстких бур’янів і молодої порослі доцільно використовувати косу з трилопатевим ножем. Є варіанти з комбінованим вузлом косіння.

ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТРИМЕРІВ

 • Екологічність. Електродвигун не виділяє шкідливих вихлопів, тому не забруднює навколишнє середовище, безпечний для людини;
 • Безшумна робота. Електрокоса працює тихо, вібраційне навантаження на руки мінімальна. Навіть тривалі маніпуляції не стомлюють користувача;
 • Легка вага, компактні габарити, відмінна збалансованість. Конструкція максимально спрощена, відсутні важкі вузли паливної системи. Косу зручно переносити з місця на місце. Використовувати тример для трави можуть жінки і люди похилого віку;
 • Фінансова вигода. Експлуатаційні витрати низькі, оскільки електрика обходиться дешевше ніж бензинове паливо. Економія відчутна у витратах на обслуговування, оскільки електромотор не вимагає частих техоглядів. Крім цього, електрокоси є найдоступнішими в лінійці бренду.

Особливості електротримерів Хюндай

 1. Вдосконалений двигун підвищеної продуктивності. Продукує в рази швидше швидкість обертання ріжучої оснастки при такій же потужності аналогів інших виробників. Допомагає досягти ідеальної якості косіння, що є головною метою садівників.
 2. Багаторівневий захист електромотора від перегріву (за рахунок повітряного охолодження) і перевантаження продовжує термін його служби.
 3. Плавний пуск. Функція, яка допомагає м’яко приступити до роботи, запобігає ривки на старті.
 4. Телескопічна штанга. Спеціальна висувна конструкція розширює можливості обладнання, дозволяє змінювати висоту штанги під зріст користувача, а також для зручного виконання конкретного завдання.
 5. Блокіратор включення двигуна. Натискання простої кнопки запобігає випадковий запуск коси, при зникненні і повторному відновленні напруги в мережі. Захисна кнопка розташована на робочій рукоятці.
 6. Косильна головка регулюється. Це особливо корисна опція на нерівних поверхнях або для обробки вузьких і складнодоступних місць. Виставивши потрібний кут нахилу, головка буде повторювати всі складнощі рельєфу.
 7. Транспортувальне колесо. Виконує роль фіксатора висоти, служить опорою під час роботи, сприяє рівному косінню.
 8. D-подібний тримач. Виступає в якості додаткової опори для оператора. Допомагає оператору повністю контролювати ширину захоплення. Ручка виготовлена з м’яких матеріалів для максимального комфорту при експлуатації.
 9. Ріжуча гарнітура закрита ударостійким кожухом. Він надійно захищає користувача від травмування розлітаючимеся стеблами і твердими частинками.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД ТРИМЕРІВ HYUNDAI

В асортименті компанії електрокоси різної потужності і функціоналу.

HYUNDAI GC 550. Дуже легка, малогабаритна модель, потужністю 550 Вт і шириною захвату 300 мм. Відмінний варіант для дачі, невеликої прибудинкової ділянки, догляду за клумбами, роботи в теплиці або оранжереї. Працює зі струною товщиною 1,6 мм.

HYUNDAI GC 1000. Модель з електродвигунами 1000 Вт. Тример оснащений D – подібною рукояткою, за яку зручно тримати інструмент, та укомплектований ріжучою системою, яка складається з котушки зі струною та ножа.

HYUNDAI GC 1400. Найпотужніший тример, монстр в своєму класі. Показник потужності 1,4 кВт вражає. Оснащений велосипедними ручками, як у бензомотокос. Укомплектований косильною гарнітурою ніж + струна, тому користувач може вибирати, чим косити, виходячи із заданих умов. Моментально зрізає жорсткий бур’ян, підходить для високої трави.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОМПАНІЇ HYUNDAI

Електричний тример HYUNDAI з можливостями бензокоси – це не міф, а реальність. Компанія розробила унікальні електромотори зі збільшеною продуктивністю.

Електрокоси Хюндай з двигунами HighSpeed характеризуються підвищеною швидкістю обертання ріжучого елемента. Шпулька зі струною буде здійснювати до 10000 оборотів за хвилину, а лопатевий ніж – 7000 об/хв. Розвиваючи таку швидкість, вони з легкістю справляються з багаторічними травами, сухостоєм, дрібної порослю, ущільненими заростями.

Чим швидше обертається струна або ніж, тим рівніше і акуратніше виходить зріз. Він не пошкоджує стебла рослин, створює ефект рівної гладі.

Електрокоси Хюндай – корисні помічники садівників, власників заміських будинків, дачників і навіть комунальних служб. Завдяки компактним розмірам і легкій вазі з ними справляються абсолютно всі, без додатка особливої фізичної сили.