Різновиди генераторів HYUNDAI

Компанія HYUNDAI Corporation вийшла на світовий ринок продажів техніки ще в другій половині минулого століття і з тих пір впевнено утримує лідируючі позиції, покривши мережею роздрібних продажів майже двісті країн світу, в тому числі і Україну. Один з профілів корейського концерну компанія HYUNDAI POWER PRODUCTS займається виробництвом силових установок, значну частину яких складають генератори різного типу, класу і потужності.

Електрогенератори Hyundai виробляються на власних заводах компанії в Китаї. Потужностей цих заводів цілком вистачає для того, щоб при виробництві орієнтуватися не тільки на кількість продукції, що випускається, а й на її якість – від самого першого етапу (інженерної розробки) до кінцевої збірки і подальшого сервісу. Завдяки такому ретельному і послідовному підходу, Корейські генератори відомі всьому світу, як вельми якісні і надійні пристрої, з високими технічними параметрами, повним і швидким сервісним обслуговуванням і прийнятними цінами.

МОЖЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Генератори HYUNDAI призначені для того, щоб забезпечити безперебійне енергопостачання вашого будинку або підприємства. Вони використовуються в якості резервного джерела живлення у випадках аварійних або запланованих відключень електрики в стаціонарній мережі. З цією метою ви можете придбати генератори Хендай для приватного будинку, для заміського котеджу, для підприємств, офісів або установ – вони будуть доречні всюди і гарантують високу якість електроенергії.

Мобільність цих електростанцій в поєднанні з витривалістю і унікальною здатністю працювати близько 20 годин на одній заправці дають можливість використовувати їх і в якості основного джерела електроенергії в місцях, де електрична мережа відсутня (для будівництва, для виїзної торгівлі, для роботи служб МНС, комунальних служб, для туризму, для дачі).

Існують також нестандартні ситуації, в яких виправдано застосування генераторів – коли електрична мережа відрізняється слабкістю і нестабільністю напруги, а потрібно живити чутливу до неякісного струму електроніку. У цьому випадку варто купити бензиновий генератор HYUNDAI з автоматичним стабілізатором напруги і не хвилюватися за долю дорогої техніки.

ПОЄДНАННЯ ЦІНИ І ЯКОСТІ ГЕНЕРАТОРІВ

Електростанції Хюндай – це завжди вигідний варіант заміни традиційного джерела електроенергії, їх висока популярність серед українців цілком з’ясовна: Висока якість за помірну ціну.

Ціна генераторів залежить від багатьох складових (класу генератора, використовуваного палива, складності конструкції, потужності), але одна її характеристика завжди залишається незмінною – помірність і доступність споживачам. Щоб утримати ціни на прийнятному рівні, корейська компанія постійно розширює і оптимізує виробництво, намагаючись ні на йоту не зменшити той фактор, завдяки якому вона так популярна в світі – відмінна якість продукції.

Вартість бензинових генераторів нижча, дизельні генератори трохи дорожче, але зате вони дуже витривалі. Гібридні генератори теж коштують більше, ніж бензинові, але вони окупаються за 200 мотогодин роботи, в зв’язку з економією на паливі. Інверторні генератори теж виправдовують свою ціну, оскільки надають можливість отримувати електрику відмінної якості, навіть краще, ніж в стаціонарній мережі.

Всі генератори HYUNDAI – це пряме підтвердження основних принципів роботи корейського концерну: вони якісні, витримують тривалі навантаження, прості в роботі і недорогі.

Основні переваги:

  • Стабільність напруги гарантована автоматичним регулятором напруги (функцією AVR), яка дозволяє живлення від генераторів в різних цілях, в тому числі енергопостачання такої чутливої електроніки, як контролер котлів опалення, що особливо актуально в зимовий час. За вирівнювання напруги також відповідають щіткові альтернатори зі стовідсотковою мідною обмоткою. Самий високоякісний струм з ідеальною синусоїдою виробляє інвертор.
  • Економна витрата палива оптимально співвідноситься зі збільшеним паливним баком, дозволяючи експлуатувати установки15 – 20 годин на одній заправці. У двопаливних генераторів при перемиканні на газ, витрата палива зменшується мінімум на 40%.
  • Різновиди запуску. Ручним запуском (за допомогою надійного троса), оснащені всі моделі. Щоб швидко запустити генератор в зимових умовах, у більш потужних і габаритних моделей завжди є електростартер. Він дає можливість запустити агрегат в будь-яких умовах простим поворотом ключа. Всі моделі, у яких до складу включений електростартер, мають на панелі роз’єм для підключення АТС. А деякі бензинові генератори оснащені заводською функцією АТС, яка включає пристрій автоматично при зникненні електрики в мережі.

ВИДИ ГЕНЕРАТОРІВ HYUNDAI

Компанія HYUNDAI POWER PRODUCTS випускає кілька видів генераторів:

  • Бензинові генератори HYUNDAI – потужні електростанції, що працюють на неетильованому бензині, оснащені автоматичним стабілізатором напруги і видають струм високої якості. Вони можуть бути побутової серії HOME (від 3 кВт до 7 кВт потужності) і серії PROFESSIONAL , у яких підвищена продуктивність і витривалість. Для бізнесу також можна вибрати генератори різної потужності, від 3 кВт до 10 кВт, найпопулярніші – це професійні генератори середньої потужності 9,5 кВт.
  • Дизельні генератори HYUNDAI – найпродуктивніші електростанції, що працюють на дизельному паливі. У них підвищена витривалість, тому такі пристрої здатні працювати щодня , в складних умовах, при стовідсотковому навантаженні.
  • Інверторні генератори HYUNDAI – найсучасніші електростанції, сконструйовані із застосуванням інверторної технології, яка дає основні переваги – компактність розмірів і найвища якість струму.
  • Зварювальні генератори HYUNDAI – це універсальні пристрої, що поєднують в собі дві функції: Джерела живлення і виробника зварювального струму, використовуються для зварювання чорних або кольорових металів.
  • Гібридні генератори HYUNDAI – це одна з найновіших розробок корейської компанії, здатна працювати на двох видах палива (бензині або газі пропан-бутані) поперемінно, без погіршення технічних параметрів. Дуже популярні через значну економічну вигоду.

Бензинові і дизельні генератори бувають однофазні (для живлення однофазних електричних приладів, освітлення і т.д.) і трифазні – для роботи трифазного промислового обладнання: верстатів та іншої техніки.

Типи констукції генераторів:

  • Відкритий корпус – це силові установки на високоміцній сталевій рамі, яка добре витримує навантаження і гасить вібрації. Вона також служить для стійкості при установці і зручного перенесення.
  • Закритий корпус – частина генераторів виконана в шумозахисному кожусі. Він міцний і зручний в експлуатації, з високим класом захисту від пилу і вологи. Рівень шуму генераторів в закритому корпусі приблизно на 20% нижче, ніж у генераторів з відкритим корпусом.

Незалежно від типу виконання, виду палива і потужності, всі генератори HYUNDAI оснащуються заводськими двигунами власної розробки. Це перевірені і надійні двигуни з великим моторесурсом до 1500 мотогодин. У двопаливних генераторів заявлений моторесурс до 3000 мотогодин через використання газу, згоряння якого більш швидке і чисте. Ці мотори дуже економічні, у них низьке споживання палива.