НОВІ СНІГОПРИБИРАЧІ HYUNDAI

Якщо зима сніжна, опади рясні, то без снігоприбиральної машини ніяк. Тим більше, що вона давно вийшла за рамки чисто дорожньої, комунальної або сільськогосподарської техніки. У наш час це звичний домашній агрегат. Рідко який господар відкидає сніг по-старому лопатою, не кажучи вже про майданчики перед супермаркетами, стоянках, парковках, дворах багатоповерхівок. А якщо ви вже є щасливим володарем такої техніки, але ваша модель морально або технічно застаріла і хочеться чогось нового, то якраз для вас компанія HYUNDAI під сезон оновила свій модельний ряд снігоочисників і представила світу вдосконалені новинки:

1.   HYUNDAI S 5556;

2.   HYUNDAI S 6561;

3.   HYUNDAI S 7066;

4.   HYUNDAI S 1176.

5.   HYUNDAI S 7713-T

Розглянемо кожну з них докладніше, а потім визначимося, чи варто міняти ваш добре перевірений снігоприбирач на більш новий, крутий і сучасний?

БЕНЗИНОВИЙ СНІГОПРИБИРАЧ HYUNDAI S 5556

Огляд відкриває наймолодший представник модельного ряду. І перша відмінна риса – це вага. Він істотно зменшився за рахунок використання сучасних металевих сплавів і склав всього 57 кг. Снігоприбирач, зрозуміло, не балерина, і піднімати його над головою в хитромудрої підтримки не потрібно, проте вага має величезне значення. Одна справа швидко маневрувати з компактною і легкою машинкою, інша справа – тягати по ділянці важкий агрегат. Тим більше, якщо ви фізично не Геркулес, а навпаки – жінка або літня людина. І головне, в чому свіжий корейський фокус: конструкція моделі 5556 стала легше і зручніше в управлінні, ціна трохи знизилася, а продуктивність і потужність – навпаки, стали вище.

Шнек все той же, зубчастий, сталевий, добре впорається зі свіжовипавшим снігом, легко разіб’є тонку кірку обмерзання, що з’явилася за ніч і непогано впорається з трохи залежався снігом. Трохи змінилося регулювання напрямку викиду снігової маси, ручка повороту знаходиться безпосередньо біля самого жолоба. Дальність викиду може коливатися від 1 до 10 метрів.

Рівень шуму не зменшився, але помітно знизилося споживання палива, що, безумовно важливо в умовах щоденного подорожчання бензину. Ще потрібно відзначити покращене зчеплення зі слизькою крижаною поверхнею, яке забезпечується за рахунок шин типу Х-ТRAC.

БЕНЗИНОВИЙ СНІГОПРИБИРАЧ HYUNDAI S 6561

Ця модель теж зазнала певних технічних змін і зменшення ваги, але це не вплинуло на жорсткість самої конструкції і зручність її управління. В результаті Ви отримуєте більш комфортний процес прибирання снігу, а також це полегшує проведення сервісу.

Потужність бензинового движка становить 6,5 кінських сил, шнеки спіральні, з дрібними гострими зубами. Ширина захоплення трохи збільшилася і досягла 61 см., а це означає, що робота буде просуватися набагато швидше. Обсяг паливного бака всього 3,6 л, але його вистачає на кілька годин. Шини оснащені тракторними протекторами (серія Х-ТRAC), завдяки яким агрегат не прослизає навіть на зледенілій поверхні.

Новинка 6561 також відрізняється зручним регулюванням зміни дальності польоту (від 1 до 10 метрів) і напрямку викиду снігової крихти. Металевим жолобом ви можете управляти безпосередньо з приладової панелі. Відмінна яскрава галогена фара дозволяє працювати в темряві, а взимку, як відомо, темніє дуже рано. Ліхтар світлодіодний, економний.

БЕНЗИНОВИЙ СНІГОПРИБИРАЧ HYUNDAI S 7066

Зміни в цій моделі торкнулися дизайну. Покупець отримує зручну і дуже сучасну панель приладів. Завдяки установці ручки регулювання повороту викиду снігу, яка перемістилася по центру машини, її габарити злегка зменшилися, а зручність управління не погіршилася. Один рух, і сніг летить далеко в інший бік. Причому, машину зупиняти не потрібно. Центральна установка зменшила габарити пристрою.

А ще фари. Їх тепер дві, і вони розміщені досить вільно і широко. Так що потік світла як би збільшився і тепер висвітлює не тільки вузьку смужку перед машиною, але і досить велику робочу зону навколо.

Модель стала компактнішою і набагато маневренішою. У неї, як і раніше, встановлений Привід на колеса, є 5 передніх швидкостей і 2 задніх. Мотор дуже потужний, на 7 к.с., професійного типу, розроблений спеціально під зимову погоду. Він чудово функціонує при 30 градусах морозу і має ресурс на 2 тисячі мотогодин без техогляду.

Найкраще доопрацювання, яке впроваджене в цю модель, це доданий поворотний диференціал, що істотно полегшує повороти і дає можливість робити це навіть дитині. Також потерпіло зміни і кріплення коліс, що позитивно позначилося на спрощенні технічного обслуговування. Шнек спіральний, з агресивними сталевими зубцями, що добре позначається на збиранні злежаного снігу і покритого невеликим льодовим шаром. Цю модель вже можна використовувати в напівпрофесійному режимі. Є і напрямні лижі, щоб уберегти від подряпин зубців красиву плитку або бруківку.

БЕНЗИНОВИЙ СНІГОПРИБИРАЧ HYUNDAI S 1176

У цього агрегата встановлений спеціальний зимовий двигун HYUNDAI ICW 360 на 11 к.с.. Забір снігу за один прохід 76 см в ширину і 51 у висоту.

Але головна фішка цього агрегату, блокування диференціала. Справа в тому, що ця суперпотужна машинка важить цілих 100 кг, і розгорнути її, особливо в тісному місці, завжди було проблемою. Завдяки плаваючому диференціалу, під ручками управління немає ніяких додаткових курків – потрібно всього лише задати напрямок. І машина фактично сама зробить розворот в потрібну сторону. Але це треба робити тільки не при русі. Це дає можливість дуже ефективно управляти громіздким, великим агрегатом. Відзначимо, що колеса у цього снігоприбирача пневматичні, з глибоким тракторним протектором, що дозволяє кататися навіть по зледенілих поверхнях, без пробуксовування. Завдяки потужному двигуну, дальність викиду перевищує позначку 11 метрів, а його високий ресурс дасть можливість використовувати снігоприбирач в професійному режимі.

Ще хочеться нагадати про збільшений до 4 літри паливний бак. Цієї кількості пального вистачає на досить тривалий період роботи. Багатошвидкісна трансмісія управляється з панелі. Гарні ручки з підігрівом і комфортними гумовими вставками.

БЕНЗИНОВИЙ СНІГОПРИБИРАЧ HYUNDAI S 7713-T

Це найпотужніша модель з представленої оновленої лінійки. Даний агрегат обладнаний потужним двигуном HYUNDAI ICW 400 на 13 к.с. Ширина забору снігу складає 76 см, а висота рекордні 54 см.

Однією з переваг цього снігоприбирача є гусениці замість колес. Широкі гусениці, які гарантують максимальну прохідність і стійкість не тільки на рівній, але і на ухильній поверхні. Протектор гусениці має особливий малюнок, за допомогою якого, він міцно зчіплюється з будь-якою основою, а це дозволяє виконувати роботи зі снігоприбирачем на пухких заметах і крижаних поверхнях

Автоматична система блокування диференціала, яка змінює величину крутного моменту гусениці, так само доступна блокування гусениць в процесі роботи на ділянках, які характеризуються складним ландшафтом. Рівень маневреності значно збільшується завдяки системі розблокування гусениць, тому користувач може повертати снігоприбирач в необхідну сторону, не прикладаючи до цього процесу серйозних зусиль.

РОБИМО ПІДСУМОК

Те, як компанія HYUNDAI прагне задовольнити потреби користувача і крокує в ногу з часом – гідно поваги. Покупець отримує в найпопулярніших моделях поліпшені технічні характеристики. Побутові снігоочисники від HYUNDAI стали менше і легше за вагою, не втративши потужності і міцності конструкції. Ви тепер можете маневрувати легкою машиною набагато зручніше, не прикладаючи великих зусиль. У топових агрегатах встановлена система блокування для легкого розвороту. Елементи комфорту посилені: тут і яскраве освітлення зони прибирання, і теплі рукоятки, і сучасна панель управління.

Загалом, у кого немає бензинового снігоприбирача від HYUNDAI, варто звернути на нього увагу. У кого застаріла модель, подумайте про нову. Вона набагато ефективніше і крутіше.