Переваги зварювальних генераторів HYUNDAI

ЗВАРЮВАЛЬНІ ГЕНЕРАТОРИ HYUNDAI – ІДЕАЛЬНИЙ ПОМІЧНИК НА БУДІВЕЛЬНОМУ МАЙДАНЧИКУ

Зварювальний генератор HYUNDAI – це універсальний агрегат багатоцільового напрямку. Він здатний обслуговувати інструменти та інше обладнання в місця, де немає централізованого електропостачання або перебої з електрикою настільки часті, що заважають робочому процесу. Апарат часто є екіпіровкою виїзних бригад, які змушені працювати в самих різних умовах, в тому числі, на великому віддаленні від стаціонарної проводки. Величезну допомогу генератори для зварювання надають на будівельних майданчиках

ЗАСТОСУВАННЯ ЗВАРЮВАЛЬНИХ ГЕНЕРАТОРІВ HYUNDAI

Принцип дії агрегату такі. Обертання коленвала створює магнітне поле, в результаті якого механічна енергія перетворюється в електричний струм. Апарат об’єднує в собі 2 можливості. Власник може використовувати його, як безвідмовне джерело живлення для побутових і будівельних приладів, яким необхідна напруга 220-230 В, і для підключення зварювальних кабелів для проведення робіт на малих і середніх токах. Спеціальний тумблер призначений для перемикання режимів зварювальної електростанції, так як одночасна робота зварника і обслуговування споживачів не допустимо.

Паливні апарати знадобляться скрізь, в гаражному кооперативі, для виконання зварювальних робіт на дачній ділянці або в заміському котеджі. Після заправки паливом і мастильним матеріалом агрегат готовий до роботи. Час на підготовку не потрібно, досить підключити необхідні дроти.

ТИПИ ДВИГУНІВ ЗВАРЮВАЛЬНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ HYUNDAI

Зварювальні електростанції обладнані бензиновими і дизельними двигунами внутрішнього згоряння. Потужні мотори здатні забезпечити необхідною потужністю. 4-тактні двигуни з верхнім розташуванням клапанів розраховані на тривалі роботи зі збільшеними навантаженнями. Зварювальні бензогенератори мають мінімальні викиди відпрацьованих газів, в силу спеціальної розробки камери згоряння, в якій паливо згорає, практично, повністю. Вдосконалена поршнева група дозволяє істотно знизити витрату бензину, що безпосередньо відбивається на статті витрат, необхідних на обслуговування агрегату.

Мотори захищені надійними системами від перевантаження, перегріву, що продовжує їх стабільну роботу на більш тривалий час. Зварювальні дизельні генератори розраховані на велику потужність, вони здатні обслуговувати відразу кілька зварювальних апаратів. Причому, варта уваги їх економічність, адже крім низького споживання дизеля, треба взяти до уваги більш низьку вартість палива.

ПЕРЕВАГИ ЗВАРЮВАЛЬНИХ ГЕНЕРАТОРІВ HYUNDAI

Зварювальні електростанції HYUNDAI мають кілька незаперечних переваг, серед яких плавне регулювання зварювального струму, яке, перш за все, відбивається на підвищенні якості зварювального шва. Далі подвійний перетворювач забезпечує виключно високу якість струму і стійку напругу, необхідну для якісного зварювання. Вироблювана сила струму становить діапазон від 50А до 210А. Вбудований зварювальний модель забезпечує більший комфорт і впевнену роботу зварника. З різними електродами до 4 мм завтовшки.

Професійний щітковий альтернатор здатний на тривалі роботи до 22 годин безперервно. Однофазний альтернатор служить для видачі стабільної напруги з мінімальним відхиленням. Корейський провідний бренд HYUNDAI активно розширює свої позиції на ринку виробництва електрогенераторів. Створює нові продукти, що відрізняються величезним запасом міцності і незмінною довговічністю. Збільшений термін гарантійного обслуговування додасть впевненості зацікавленому покупцеві.