Які бувають види бензинових генераторів HYUNDAI

Бензинові генератори HYUNDAI − це малогабаритне силове обладнання, яке здатне працювати повністю автономно і відрізняється хорошою потужністю і високою мобільністю. Вони приводяться в дію за рахунок бензинового палива і генерують електричну енергію. Генератори HYUNDAI виготовляються в Китаї під маркою відомого на весь світ бренду − HYUNDAI HEAVY INDUSTRIES, ці силові пристрої стали дуже популярні і затребувані в багатьох країнах, завдяки високій якості, надійності і помірній ціні.

РІЗНОВИДИ БЕНЗИНОВИХ ГЕНЕРАТОРІВ HYUNDAI

Компанією представлені дві різних модифікації бензинових генераторів HYUNDAI:

 1. Побутові бензинові електрогенератори. Вони випускаються в широкому діапазоні потужностей від 2,8 кВт до 7,5 кВт. Це ідеальні джерела електроенергії для тимчасових потреб: під час аварій, при ремонтно-будівельних роботах, в житловому будинку, на дачах і гаражах – там, де сталося раптове відключення електроенергії на нетривалий час. Як постійний альтернативний спосіб отримання електрики побутові генератори неактуальні, оскільки вимагають перерви в роботі (не працюють тривалий час без зупинки).
 2. Професійні бензинові генератори. Це пристрої з максимальною потужністю в межах 10кВт, що видають як однофазну, так і трифазну напругу, розраховані на інтенсивні навантаження і тривалу роботу без перерви. Бензогенератори HYUNDAI PROFESSIONAL рекомендовані до використання на підприємствах і установах в двох якостях: як резервний (при відключеннях) і як основне джерело електроенергії там, де стаціонарні електричні мережі відсутні.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Генератор бензиновий HYUNDAI складається з силового агрегату (мотора внутрішнього згоряння) чотиритактного типу, щіткового альтернатора, сталевої рами з відкритою конструкцією. У двигуні задіяна повітряна система охолодження. Двигуни розроблені конструкторами Хюндай спеціально для генераторів, це серія IC-industrial commercial, зі збільшеним моторесурсом, що становить до 1500 мотогодин, компактною паливною системою і полегшеним запуском. Верхньоклапанна система дозволяє паливу згоряти повністю, гарантуючи, відчутну економію пального.

Світова практика використання електростанцій показала, що Корейські бензинові генератори з чотиритактним верхньоклапанним двигуном забезпечують максимальну надійність в роботі і відрізняються безсумнівними перевагами, такими як:

 • Компактность і потужність. Кожен бензиновий генератор HYUNDAI має невеликі габарити і володіє досить легкою вагою, але при цьому потужний і дуже продуктивний. Такі якості сприяють легкому транспортуванню і установці генератора в потрібних місцях приміщення або на природі;
 • Збільшені паливні баки з індикатором рівня бензину, призначені для довгої і безперервної роботи;
 • Синхронний альтернатор. Щітковий вузол добре охолоджується і відмінно стабілізує вихідну напругу, у нього стовідсотково мідна обмотка, добре проводить тепло;
 • Функція AVR. Система автоматичного регулювання напруги унікально важлива для підтримки стабільного рівня напруги на виході і захисту від короткого замикання . Можна без побоювання підключати електроніку і техніку, чутливу до перепадів напруги;
 • Наявність різних видів запуску. Майже у всіх бензинових генераторів Хюндай вбудований електростартер, що дозволяє запустити важкий пристрій миттєво, поворотом ключа запалювання. Перевага електричного стартера ще й у тому, що оснащені ним моделі можуть додатково доповнюватися автоматичним запуском. У декількох побутових моделей і майже у всіх професійних бензогенераторів HYUNDAI є вже вбудована система автозапуску АТС, вона самостійно включає генератор при зникненні електрики в мережі і відключає при його появі. Це дозволяє вчасно запускати і вимикати пристрій і економити паливо.
 • Простота управління. Бензинові генератори HYUNDAI мають зрозумілу панель управління, а у професійних моделей вона оснащена LED – дисплеєм для кращого контролю роботи агрегату. Вони зручні в управлінні, щоб правильно ними користуватися, особливих знань не потрібно. Якщо виникає перевантаження генератора (замикання), він сам здатний автоматично відключитися, не вимагаючи участі людини.
 • Нескладне обслуговування. Бензогенератори прості в обслуговуванні. Головне – не забувати підтримувати масло на певному рівні, але навіть, якщо забудете, то встановлена система контролю попередить вас про це, а автоматичний датчик контролю рівня масла зробить аварійну зупинку двигуна. Час від часу потрібно чистити свічки і сам генератор.
 • Низький шум і вібрація. Генератори бензинові HYUNDAI мають вихлопну трубу певної конструкції, тому працюють майже безшумно. Міцна сталева рама і збільшені демпферні подушки відмінно гасять коливання і знижують вібрацію.
 • Можливості застосування. Агрегат може вільно працювати в будь-яких закритих приміщеннях і на відкритому повітрі в умовах різної вологості і перепадів температур. Головне оберігати від сильних опадів, так як відкрита конструкція не відрізняється найвищим ступенем захисту від води.

ПОРАДИ ЩОДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ БЕНЗИНОВОГО ГЕНЕРАТОРА

Перше правило – вибрати потрібну для себе потужність, адже якщо ви купите генератор потужністю 1 – 2 кВт, то звичайно, він себе добре зарекомендує, наприклад, на природі під час відпочинку або на риболовлі, але його продуктивності ніяк не вистачить для постачання електрикою невеликого будиночка на дачі.

Щоб визначити, який саме по потужності генератор необхідний, слід приплюсувати потужність всіх електроприладів в будинку: телевізора, мікрохвильовки, холодильника, електрочайника та інших. Після складання потужності приладів, отриманий підсумок множимо на 1,5 – це і буде потужність потрібного вам бензогенератора. В основному для будинку вистачить потужності генератора від 3 до 5кВт, а генератори фірми HYUNDAI якраз і мають дуже хороший вибір в діапазоні таких потужностей.

Варто пам’ятати, що побутовий генератор для довговічності не повинен експлуатуватися понад 10% годин від загальної кількості часу роботи апарату. І, хоча тривалість робочого ресурсу бензинового генератора HYUNDAI дуже висока, і доведено, що він відпрацьовує її без жодного сервісу, але дотримання правил експлуатації і правильний догляд за апаратом надовго продовжують його термін служби.

В даний час покупець в основному орієнтований на придбання не сильно дорогих, але в той же час продуктивних і зручних генераторів (домашніх, серії Home). Ці моделі найкраще проявляють себе в побутових умовах, у них розширений бак і знижений рівень вихідного шуму при роботі, їх потужність порівняно невелика, але цілком достатня для довгої і автономної роботи в господарстві.

А для великих підприємств і великих промислових або сільськогосподарських організацій існують професійні бензинові моделі від Хюндай з високою продуктивністю і потужністю.