Мотопомпи HYUNDAI – найкраща якість

МОТОПОМПИ HYUNDAI – НАЙКРАЩЕ ПОЄДНАННЯ ЦІНИ І ЯКОСТІ

Компанія HYUNDAI протягом багатьох років є одним з кращих виробників якісної техніки. Продукти даного бренду користуються величезним попитом у споживачів за рахунок своїх характеристик і особливостей, до яких фахівці компанії прикладають неймовірні зусилля. Завдяки інноваційним технологіям і використанню високоміцних матеріалів для своїх виробів, південнокорейський бренд займає одну з лідируючих позицій в рейтингу кращих виробників високоякісної техніки.

Бензинові мотопомпи HYUNDAI – потужні і дуже продуктивні агрегати, які виступають незамінними помічниками при виконанні різного роду завдань. Помпи характеризуються багатофункціональністю, і в залежності від певного завдання, допоможуть впоратися з відкачуванням чистої або слабозабрудненої рідини, а так само брудної рідини. Мотопомпи для води надають допомогу при відкачуванні рідини з колодязів або басейнів, а так само з глибоких резервуарів. Їх глибина може досягати 8 метрів. Сільськогосподарські підприємства використовують такі помпи в процесі поливу або зрошення полів. Ну і важливим є те, що мотопомпи Hyundai так само можна експлуатувати для гасіння пожеж або ж в інших аналогічних ситуаціях, де необхідна велика висота подачі і дуже сильний натиск.

МОТОПОМПИ HYUNDAI ДЛЯ ЧИСТОЇ ВОДИ

Не секрет, що для отримання хорошого врожаю, необхідно прикладати багато зусиль, в тому числі повністю забезпечувати садові та сільськогосподарські території частим і щедрим поливом. Саме для цих робіт і призначені мотопомпи для перекачування чистої води від HYUNDAI. У них поєднуються всі необхідні для продуктивної роботи характеристики: Висока потужність, надійність, невеликі габарити, а так само бензиновий двигун від виробника, який дає можливість працювати автономно, в тому числі і в місцях, де немає можливості підключення до електроенергії, тобто на полях і т. д. Завдяки останній характеристиці, ці мотопомпи користуються величезним попитом у аграріїв і людей, що мають садові ділянки і дачі. Не дивлячись на те, що помпи для чистої води відносять до класу побутових агрегатів, вони досить часто використовуються і в професійній сфері. Цьому сприяє підвищена продуктивність і досить економне споживання палива. Найчастіше, помпи для чистої води можна побачити на будівельних майданчиках і промислових підприємствах, в роботі комунальних господарств. Ще однією позитивною рисою побутових мотопомп є їх універсальність. Помпа може качати не тільки чисту воду, але і воду з невеликими домішками (до 8 мм), і піднімати її на височину до земельної ділянки. Вона так само може забезпечувати водопостачання приватного будинку або заміської дачі.

МОТОПОМПИ ДЛЯ ЧИСТОЇ ВОДИ HYUNDAI

Особливості мотопомп для чистої води:

 • Завдяки оригінальному чотиритактному бензиновому двигуну від виробника, мотопомпи HYUNDAI можуть похвалитися високим рівнем надійності, довговічністю, економною витратою палива, а так само високим ресурсом роботи і стійкістю до перегріву, яке забезпечує примусове охолодження.
 • Міцний і одночасно легкий корпус помпи виробляють з алюмінію методом лиття, завдяки цьому він стійкий до появи корозії і можливих деформацій.
 • Рама зі сталевих труб призначається для того, щоб оберігати корпус від механічних пошкоджень. Її зручно використовувати при перенесенні або транспортуванні мотопомпи. Знизу на рамі розміщуються антивібраційні подушки, які гарантують стійкість помпи при роботі і значно знижують вібрацію.
 • Ще однією особливістю мотопомп побутового класу є їх бак збільшеного розміру. Завдяки більш об’ємному баку, у користувача відпадає необхідність в зупинці помпи в процесі роботи з метою додаткової дозаправки. Для того, щоб постійно контролювати кількість палива в баку, зверху на ньому встановлений спеціальний індикатор.
 • Контролювати масло в картері так само допомагає спеціальний датчик. Якщо масла залишається катастрофічно мало, він автоматично спрацює і попередить вас про це. Основна мета такого індикатора – продовження терміну служби двигуна.
 • Невеликі габарити мотопомп для чистої води абсолютно ніяк не впливають на їх продуктивність, навпаки – помпи з легкістю виконують безліч завдань, а так само їх можна зручно транспортувати і перевозити з одного місця роботи на інше.
 • Для успішної роботи з мотопомпою, користувач не повинен володіти специфічними знаннями і навичками, йому всього лише варто ознайомитися з інструкцією до агрегату.
 • Зберігання помпи не вимагає будь-яких спеціальних умов, найголовніше – це прибрати з приміщення зберігання всі легкозаймисті речі.

МОТОПОМПИ HYUNDAI ДЛЯ БРУДНОЇ ВОДИ

Помпи для відкачування брудних рідин характеризуються високою продуктивністю і максимальним рівнем потужності. Їх призначення – відкачування рідин з високим відсотком сміття, а так само різними домішками. На відміну від стандартних насосів, бензинова помпа виконує роботу максимально ефективно в умовах відсутності джерела електроенергії. Сфера застосування грязьових мотопомп досить широка – вони можуть експлуатуватися і в процесі будівництва, і в роботі комунальних служб, і в нафтовій промисловості, ну і звичайно, з ними зручно працювати в побутових умовах.

Особливості грязьових мотопомп HYUNDAI:

 • Не дивлячись на те, що мотопомпи для брудної води є професійними пристроями, так як здатні максимально ефективно і продуктивно працювати, їх експлуатація не обтяжена будь-якими труднощами. Скористатися ними може буквально будь-який користувач, так як для цього не потрібно володіти спеціальними навичками. Саме тому представників даного класу помп можна часто побачити в роботі в побутових умовах.
 • Завдяки тому, що корпус агрегату виконаний з алюмінію, його термін служби значно підвищується за рахунок якостей даного металу, а саме – стійкості до корозії і деформацій, витривалості при високих і низьких температурах.
 • Рама зі сталі, в яку поміщений корпус грязьової помпи виконує роль захисту від ударів, а так само гарантує зручне перенесення мотопомпи і стійкість в процесі її установки. Для зниження вібрації в процесі роботи, на рамі розміщені спеціальні демпферні подушки.
 • Ще однією сферою, де використовують грязьові помпи Хендай, є робота МНС. Причина цього досить проста – помпи для брудної води з легкістю відкачують рідину з домішками піску або грунту із затоплених підвалів житлових будинків, колодязів або водойм.
 • Повноцінне перекачування забруднених рідин забезпечує потужний, чотиритактний оригінальний корейський мотор.

ПОЖЕЖНІ МОТОПОМПИ HYUNDAI

Переходимо до класу мотопомп з найпотужнішим напором і найвищою продуктивністю – пожежним помпам. Їх основною характеристикою є універсальність, адже саме завдяки їй у даних агрегатів є можливість подавати різноманітні рідини під високим тиском на необхідний рівень. Високонапірні помпи за допомогою напірної лінії можуть подавати рідину з водойм, колодязів або пожежних резервуарів. Над розробкою даного класу помп працювало багато фахівців заводу HYUNDAI, і в кінцевому підсумку вони змогли домогтися чудової продуктивності, а так само потужного напору струменя рідини, яка подається на висоту від 17 до 80 метрів. Так само, як і попередні класи мотопомп, представники цієї категорії незалежні від електроенергії, так як оснащені бензиновими потужними двигунами. За рахунок застосування таких моторів, спектр застосування пожежних помп значно розширюється.

Пожежні мотопомпи HYUNDAI не дарма названі саме так, адже їх основним завданням є саме локалізація пожеж, будь то лісова або промислова пожежа, загоряння в міських або сільських умовах. Але крім виконання цього завдання, високонапірні мотопомпи без проблем впораються з поливом величезних ділянок, розмивом грунтів під тиском, висушуванням ставків і басейнів, чищенням автомобілів.

Якості пожежних мотопомп HYUNDAI:

 • У пожежних помпах застосовуються професійні мотори, які характеризуються підвищеним моторесурсом і економністю пального. На одній заправці двигун може працювати протягом десяти годин в умовах постійної роботи.
 • Двигун від HYUNDAI має спеціальну систему охолодження, вона призначена для його захисту від перегріву. Ця система позитивно впливає на довговічність мотопомпи. Так само цьому сприяє і датчик, який контролює рівень масла в двигуні.
 • Посилена крильчатка виготовляється з високоякісного чавуну з частинками хрому. Вона забезпечує максимальне всмоктування і подачу максимального обсягу води під тиском.
 • Важливим є і той фактор, що агрегат повністю захищений від деформації при різних температурних умовах – від спеки до сильних морозів. Це забезпечує спеціальний суцільнолитий сплав алюмінію, який характеризується високими показниками міцності. Ну а надійна рама відповідає за стійкість помпи не тільки на рівних, але і на горбистих робочих поверхнях.